Producenci
Pendrive ADATA Elite UE700 AUE700PRO-64G-CBK (64GB; USB 3.1; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Wydajność | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 360 MB/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość zapisu nośnika | 180 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |