Producenci
Pendrive KIOXIA TransMemory U202 16GB USB 2.0 White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pokrywka |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 51,4 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 8,4 mm |
| Szerokość produktu | 21,4 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność | 16 GB |
| Wersja USB | 2.0 |