Producenci
Pennyboard NILS EXTREME PNB01 RED ELECTROSTYLE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Twardość koła | 78A |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | Aluminium Polipropylen (PP) Poliuretan (PU) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 560 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące