Producenci
Pentax XF 12 akcesoria optyczne 1,8 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Struktura soczewki | 6/4 |
| Powiekszenie | 32,5x |
| Źrenica wyjściowa | 2 mm |
| Pozorne pole widzenia | 60° |
| Wsparcie oczu | 1,8 cm |
| Rzeczywiste pole widzenia | 1,8° |
| Jasność | 4 cd/m2 |
| Średnica diafragmy pola | 1,28 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 211 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Gwarancja 24 miesiące