Producenci
Pentax XF 8.5 akcesoria optyczne 1,8 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Struktura soczewki | 6/4 |
| Powiekszenie | 46x |
| Źrenica wyjściowa | 1,4 mm |
| Wsparcie oczu | 1,8 cm |
| Pozorne pole widzenia | 60° |
| Jasność | 1,9 cd/m² |
| Średnica diafragmy pola | 8,8 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 215 g |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Gwarancja 24 miesiące