Producenci
Pentax XW 10 akcesoria optyczne 2 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wielkość filtra | 2,86 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość ogniskowa | 10 mm |
| Pozorne pole widzenia | 70° |
| Struktura soczewki | 7/6 |
| Wsparcie oczu | 2 cm |
| Średnica diafragmy pola | 1,24 cm |
| Rodzaj pierścienia okularu | Helikoidalny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 560 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Gwarancja 24 miesiące