Producenci
Pentax XW 20 akcesoria optyczne 2 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Wielkość filtra | 28,6 mm |
| Pozorne pole widzenia | 70° |
| Wsparcie oczu | 2 cm |
| Długość ogniskowa | 20 mm |
| Struktura soczewki | 6/4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pierścienia okularu | Helikoidalny |
| Średnica diafragmy pola | 2,4 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 355 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Gwarancja 24 miesiące