Producenci
Pentax XW 5 akcesoria optyczne 2 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pozorne pole widzenia | 70° |
| Wsparcie oczu | 2 cm |
| Struktura soczewki | 8/5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość ogniskowa | 5 mm |
| Średnica diafragmy pola | 6,2 mm |
| Rodzaj pierścienia okularu | Helikoidalny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 395 g |
Gwarancja 24 miesiące