Producenci
Petzl Neox Aluminium, Nylon, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Materiały | Aluminium, Nylon, Stal nierdzewna |
| Średnica liny (max) | 1,1 cm |
| Typ produktu | Urządzenie asekuracyjne rurowe |
| Średnica liny (min) | 8,5 mm |
| Wspomagane hamowanie | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 235 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące