Producenci
Phanteks Enthoo Evolv X Szkło - midito
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43,5 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Model | PC |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor podświetlenia | Zielony Czerwony Niebieski |
| Ilość zatok 2,5 " | 9 |
| Materiały | Szkło hartowane Stal Aluminium |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 17 kg |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | EPS mini ITX microATX ITX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące