Producenci
Phanteks Glacier G40 Blok wodny + Backplate
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Materiały | Akrylowy Miedź |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Model | Blok wodny + Backplate |
| Najlepsze zastosowania | GPU |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 353,2 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące