Producenci
Phanteks Glacier G40 Blok wodny + Backplate
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Materiały | Miedź Akrylowy |
| Najlepsze zastosowania | GPU |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Model | Blok wodny + Backplate |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 353,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące