Producenci
Phanteks Glacier One 240 MPH Procesor Chłodnica cieczy all-in-one Biały 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy wentylatora | 1,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Waga produktu | 1,21 kg |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Szerokość chłodnicy | 27,3 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wydajność | |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 Socket TR4 LGA 1366 (Socket B) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 2066 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 2011 (Socket R) Socket sTRX4 LGA 1200 (Socket H5) |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 34,2 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,41 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,17 mmH2O |
| Minimalny przepływ powietrza | 13,8 ft3/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 60,51 ft3/min |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 18 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel rozgałęźnika RGB |
| Interfejs sterownika LED | 3-pin |
| Liczba klipsów | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od dzieci. Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. |
Gwarancja 24 miesiące