Producenci
Phanteks Glacier One 420D30 X2 DRGB AiO Chłodzenie wodne - 420mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Aluminium Miedź |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Prąd pompy | 450 mA |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy pompy | 3,96 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rury | 1,25 cm |
| Głębokość pompy | 8,09 cm |
| Szerokość chłodnicy | 45,6 cm |
| Głębokość chłodnicy | 13,8 cm |
| Wysokość pompy | 6,59 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Szerokość pompy | 8,55 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,32 kg |
| Waga produktu | 2,12 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Wydajność | |
| Złącze pompy | Linq6 |
| Prędkość motora pompy | 3100 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 150000 h |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM5 Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1700 LGA 1851 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 71,93 ft³/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu pompy | 20 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 29,5 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 250 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,32 mmH2O |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące