Producenci
Phanteks Glacier R220C Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Blok wodny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 437 g |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 905 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkty elektroniczne wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji. Zużyte produkty elektroniczne oddaj do punktu zbiórki elektroodpadów. Nie wyrzucaj produktów elektronicznych do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące