Producenci
Phanteks Halos Lux Digital Zestaw chłodzący
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Zestaw chłodzący |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 6 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Głębokość opakowania | 24 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj produktów elektronicznych do zwykłego śmietnika. Produkty elektroniczne wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji. Zużyte produkty elektroniczne oddaj do punktu zbiórki elektroodpadów. |
Gwarancja 24 miesiące