Producenci
Phanteks M25G2-120 Wentylator 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Zasilanie | 2,76 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie | 6 - 13.2 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 613 g |
| Waga produktu | 467 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 35,13 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 315 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,72 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,51 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 14 |
| Dołączone śruby | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące