Producenci
Phanteks M25G2-140 Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Napięcie | 6 - 13.2 V |
| Zasilanie | 3,36 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 563 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 732 g |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 101,78 ft³/min |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,23 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1980 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 315 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 36,4 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 14 |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące