Producenci
Phanteks NV Series NV9 E-ATX-Gehäuse, Tempered Glass, ARGB - black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 49 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20,5 cm |
| Maksymalna długość PSU | 21 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Full Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Boczne okno | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 615 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Szerokość produktu | 575 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 23 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 mm 360 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 240 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 420 mm 360 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 480 mm 420 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące