Producenci
Phanteks PH-BVA_CR_G1/4 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Przyłącze węża
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Przyłącze węża |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Chromowy Czarny |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Materiały | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 106 g |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące