Producenci
Phanteks PH-CTHUB_DRGB_01 kontroler oświetlenia LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość paska LED (max) | 40 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Uchwyt magnetyczny | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 20000 h |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Prąd wyjściowy | 7 A |
| Napięcie | 5 V |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
Gwarancja 24 miesiące