Producenci
Phanteks PH-F120D30 Wentylator 12 cm Biały 3 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,45 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 700 m |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 30 mm |
| Grubość wentylatora | 3 cm |
| Ciężar wentylatora | 300 g |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30,2 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 64,3 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 50000 h |
| Ilość sztuk | 3 |
| Prędkość obrotowa (min) | 250 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,01 mmH2O |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba śrub | 24 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. Przechowuj z dala od dzieci. Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń. |
Gwarancja 24 miesiące