Producenci
Phanteks PH-F140D30 Wentylator 14 cm Czarny 3 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Materiały | Polimer Guma |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,45 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Grubość wentylatora | 3 cm |
| Ciężar wentylatora | 266 g |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Maksymalny przepływ powietrza | 71,93 ft³/min |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 29,5 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość sztuk | 3 |
| Prędkość obrotowa (min) | 250 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,32 mmH2O |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | 4-pin |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Przechowuj z dala od dzieci. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. |
Gwarancja 24 miesiące