Producenci
Phanteks PH-GB6900ASSRX Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Najlepsze zastosowania | GPU |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Miedź Aluminium Akrylowy Mosiądz Nikiel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 151,3 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Szerokość produktu | 277 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. Nie otwieraj produktu ani nie próbuj go naprawiać na własną rękę. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące