Producenci
Phanteks PH-GB6900ASSRX_CR01_BP system chłodzenia komputerów Karta graficzna, Płyta główna, Procesor Zestaw do chłodzenia płynami Chrom 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Chromowy |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Materiały | Miedź Aluminium Nikiel Szkło akrylowe |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo bloku wodnego | Szkło akrylowe |
| Liczba żarówek LED | 15 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Szerokość bloku wodnego | 15,1 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 27,7 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 1,9 cm |
| Wydajność | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Przeznaczenie | Karta graficzna, Płyta główna, Procesor |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba śrub | 23 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba podkładek w zestawie | 15 |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące