Producenci
Phanteks PH-MGE_CR_16-22 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Adapter fitting
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Adapter fitting |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 26,4 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Szerokość opakowania | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,1 g |
| Wysokość opakowania | 26 mm |
Gwarancja 24 miesiące