Producenci
Phanteks PH-PWHUB_02 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Kontroler wentylatora
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Liczba wentylatorów | 8 wentylatorów |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kontroler wentylatora |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,4 mm |
| Wysokość produktu | 37,4 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 33 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 188 g |
| Szerokość opakowania | 157 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Przechowuj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące