Producenci
Phanteks PH-RA45_CR16 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Adapter fitting
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Model | Adapter fitting |
| Kąt | 45° |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Materiały | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 69,1 g |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 74,8 g |
| Wysokość opakowania | 26 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące