Producenci
Phanteks Polar ST4 Procesor Radiator 12 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Ilość żeber | 50 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 883 g |
| Wysokość produktu | 154,5 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Grubość wentylatora | 2,5 cm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 721 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket AM4 Gniazdo AM5 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1700 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 30000 h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 35,7 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,67 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 84,26 ft3/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,67 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Model | Radiator |
| Minimalna prędkość wentylatora | 400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Gwarancja 24 miesiące