Producenci
Philips 19HFL5214W/12 telewizor hotelowy 48,3 cm (19") HD 200 cd/m2 Biały 5 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100/240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 13 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 3,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 326 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 469 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 39 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 47 cm |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 45° |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 25° |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Funkcje hotelarskie | |
| Tryb Bezpieczny | Tak |
Gwarancja 24 miesiące