Producenci
Philips 43PUS8319/12 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 111 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 242 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 630 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 963 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 963 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 571 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 78 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 H.265 VP9 MKV AVI MPEG2 H.264 AVC MPEG1 HEVC |
| Format kompresji zdjęć | PNG JPEG HEIF BMP GIF |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC FLAC MP3 |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SUB TXT ASS SMI SRT SSA |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos DTS:X Dolby Digital |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-T2 HD DVB-T DVB-S DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube HBO |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Philips (AV/TV) | Ambilight |
Gwarancja 24 miesiące