Producenci
Philips 48OLED819/12 Telewizor 121,9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Ambilight | Tak |
| Kolor podstawy | Chrom |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 66 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 69 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 113 mm |
| Waga (z podstawą) | 17,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 684 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1070 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1070 mm |
| Waga (bez podstawy) | 14 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 618 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI MPEG2 HEVC MKV H.265 H.264 AVC MPEG1 MPEG4 VP9 |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SUB ASS SSA SRT TXT SMI |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WAV MP3 AAC FLAC |
| Format kompresji zdjęć | HEIF BMP GIF JPEG PNG |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) UHDA Dolby Vision |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1214 mm |
| Wysokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 121 cm |
| Przekątna ekranu | 48" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Ilość głośników | 5 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital MS12, DTS:X |
| Tryby dźwięku | Dialog AI Sound Dźwięk Dolby |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| HDCP | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-T DVB-T2 HD DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące