Producenci
Philips 5300 series TAB5309/10 moduł głośników Szary 2.1 kan. 120 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 0 g |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Subwoofer (głośnik niskotonowy) | Active wireless subwoofer |
| Cechy marki | Philips EasyLINK |
| System dźwięku | Dolby Digital |
| Technologie bezprzewodowe | Wireless - RF |
| Głośniki | 2 x 30W |
| EasyLink | Yes |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 120 g |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Zużycie energii jednostki głównej | 25 W |
| Waga opakowania z papieru | 1,75 kg |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Moc wyjściowa - subwoofer | 60 W |
| Cechy | |
| Obsługiwane formaty audio | WAV MP3 FLAC LPCM |
| Kolor produktu | Szary |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Nazwa koloru | Dark gray |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Diody LED | Zasilanie |
| Virtual surround | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 766 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 31,6 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 19,5 cm |
| Głębokość produktu | 91 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 1,6 kg |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 3,03 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wysokość produktu | 67,3 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 19,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga paczki | 7,09 kg |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 900 mm |
| Pojemność opakowania | 67837 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,09 kg |
| Wysokość opakowania | 2225 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus DTS 5.1 Dolby Digital DTS Virtual:X |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 120 W |
| Tryby korekcji | Film, Muzyka, Stadium, Głos |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| NFC | Nie |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wejście AUX | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Wejście liniowe | Nie |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor | Tak |
| Multi-Room | Nie |
| Zakres częstotliwości soundbara | 40 - 150 Hz |
| Bezprzewodowe głośniki satelitarne | Nie |
| Zakres częstotliwości | 150 - 20000 Hz |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Impedancja listwy głośnikowej | 8 Ω |
| Music Upscaling (24-bit) | 192 kHz |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Impedancja subwoofera | 4 Ω |
| Średnica głośnika nisko tonowego (subwoofer) | 13,3 cm (5.25") |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 40 - 150 Hz |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Bass reflex | Tak |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Głośnik soundbar | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 13,3 cm (5.25") |
| Ilość głośników | 2 |
| Impedancja | 8 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 10% |
| Ilość głośników pełnozakresowych | 2 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 120 W |
Gwarancja 24 miesiące