Producenci
Philips 55PUS7409/12 Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 94 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 10,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 720 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 88 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1227 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 740 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1227 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 260 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,7 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb ECO | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Sieć USB Kreator automatycznej aktualizacji |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Obsługiwany format napisów | SRT ASS SUB SMI TXT SSA |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 MPEG1 AVI MPEG2 MPEG4 VP9 HEVC |
| Obsługiwane formaty audio | WAV MP3 WMA AAC |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG NEF JPEG GIF |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wysokość opakowania | 820 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Szerokość opakowania | 1320 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowany subwoofer | Nie |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, DTS: X |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 DVB-T2 HD DVB-S DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Disney+ YouTube Netflix Amazon Prime Video BBC iPlayer |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące