Producenci
Philips 55PUS7609/12 Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Antracyt, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy | 77 W |
| Pobór mocy (max) | 106 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 106 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Nie |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC FLAC MP3 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG PNG BMP HEIF GIF |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Interpolacja do formatu 4K | Nie |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MPEG1 AVI MPEG2 MPEG4 VP9 H.264 H.265 HEVC |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Kontrola rodzicielska | Nie |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Zestaw do montażu | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zawiera soundbar | Nie |
| E-podręcznik | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p 1080p 576p 720p |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | AI Sound Dialog |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby Digital DTS:X |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Moduł CI+ | Nie |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-S DVB-T2 HD DVB-T2 DVB-T DVB-C |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| Tryby inteligentne | Gra |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video HBO YouTube |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Philips (AV/TV) | DTS:X® Dolby Atmos® |
Gwarancja 24 miesiące