Producenci
Philips 7000 series Czajnik dwuścienny z serii 7000 HD9396/90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Sprężynowe wieko | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Tworzywo PP Stal szlachetna |
| Materiał obudowy | Polipropylen (PP) Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Liczba ustawień temperatury | 6 |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Materiał wnętrza czajnika | Stal szlachetna SUS304 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2200 W |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ ekranu | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące