Producenci
Philips Czujnik kontaktu Secure
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Przeznaczenie | Okno/drzwi |
| Interfejs | ZigBee |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 66 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 4 szt. |
| Taśma samoprzylepna | Tak |
Gwarancja 24 miesiące