Producenci
Philips Daily Collection Kompaktowy robot kuchenny 700 W z 16 funkcjami
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopy antypoślizgowe | Tak |
| Typ kontroli | obrotowy |
| Przycisk turbo | Tak |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Pojemność miski | 2,1 l |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Ilość płyt | 1 dysków |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Prędkości | 2 |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Liczba funkcji | 16 |
| Pojemność sokowirówki | 0,5 l |
| Pojemność misy blendera | 1,5 l |
| Bluetooth | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 377 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba tarcz krojących w zestawie | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące