Producenci
Philips Daily Collection Kompaktowy robot kuchenny z kolekcji Daily HR7320/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pojemność robocza miski | 1,5 l |
| Cechy | |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba funkcji | 19 |
| Pojemność słoika | 1 l |
| Przycisk turbo | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność miski | 2,1 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ilość płyt | 1 dysków |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 377 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba tarcz krojących w zestawie | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał dzbanka | SAN |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące