Producenci
Philips Flip&Juice™ Blender HR3770/10 Blender o dużej prędkości z modułem sokowirówki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Cechy | |
| Automatyczne zatrzymanie ostrza | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Miedziany |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Specyficzne technologie | SpeedTouch, ProBlend Ultra |
| Wskaźnik poziomu cieczy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,37 kg |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 452 mm |
| Wydajność | |
| Ability to blend hot ingredients | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Ilość prędkości | 12 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 22000 RPM |
| Pojemność miski | 2 l |
| Poziom hałasu | 83 dB |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 549 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,08 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja z papieru z recyklingu | Tak |
| Miarka | Tak |
| Książka z przepisami | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał | |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 90% |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące