Producenci
Philips Hue Czujnik ruchu Motion sensor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Liczba akcesoriów (max) | 12 |
| Cechy | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 14 iOS 14 Android 12.0 Android 11.0 iOS 15 Android 10.0 |
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Przenośny | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Żywotność baterii ściemniacza światła (min.) | 2 lat(a) |
| Możliwość aktualizacji oprogramowania | Tak |
| Kod ochrony międzynarodowej (IP) ściemniacza hue | IP42 |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Waga netto | 65 g |
| Waga produktu | 65 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Głębokość czujnika | 2 cm |
| Wysokość czujnika | 5,5 cm |
| Szerokość czujnika | 5,5 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Wysokość opakowania | 174 mm |
| Waga netto opakowania | 80 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga brutto opakowania | 130 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Zawartość opakowania | |
| Typ akumulatora ściemniacza hue | AAA |
| Akumulator ściemniacza hue w zestawie | Tak |
| Obsługiwana liczba baterii przełączników ściemniaczy hue | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Kod logistyczny 12NC | 929003067501 |
Gwarancja 24 miesiące