Producenci
Pistolet BEEMAN P-17 PCA mod 2004/P17 4,5 (2004)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kaliber | 4,5 mm |
| Szyna | 11 mm |
| Maksymalna prędkość | 125 m/s |
| Bezpiecznik | Automatyczny |
| Energia wylotowa | 17 J |
| Gwintowana lufa | Tak |
| Typ wiatrówki | PCA |
| System Tru-Glo | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 750 g |
| Długość produktu | 230 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Luneta | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Polimer |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące