Producenci
Pistolet do kleju TE-SG 18/10 Li - Solo Einhell
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja szybkie zatrzymanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Niekapiący | Tak |
| Pojemność | 310 ml |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,44 kg |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 435 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
Gwarancja 24 miesiące