Producenci
Pistolet gazowy KOLTER RMG-23
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalna zalecana ilość użyć (razy) | 6 |
| Czas działania | ok. 20 min. |
| Okres ważności | 36 miesięcy |
| Maksymalna odległość rzutu | 2 m |
| Pojemność zbiornika na gaz | 15 ml |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 210 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba wkładów w zestawie | 1 |
| Materiał | |
| Materiały | ABS |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS06: Substancje toksyczne |
Gwarancja 24 miesiące