Producenci
Pistolet maszynowy wiatrówka RANGER UZ1 FULL AUTO BLOWBACK kal.4,5BBs 25-strz. METAL KWC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 101 m/s |
| Bezpiecznik | Manualny |
| (cdm) Liczba pocisków | 25 |
| Energia wylotowa | 1,8 J |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,46 mm BB's |
| Łoże | Polimerowe |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 596 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Polimer |
| Materiał korpusu | Polimer wzmocniony typu ABS |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące