Producenci
Pistolet na klej TE-CG 18 Li-Solo AKU EINHELL Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość opakowania | 760 mm |
| Wydajność | |
| Długość wkładu klejącego | 20 cm |
| Czas rozgrzewania (max) | 2 min |
| Średnica wkładu klejącego | 1,1 cm |
| Temperatura (maks) | 170 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztyftów klejących | 5 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące