Producenci
Pistolet na kule BEEMAN BP50 kal.50 CO2-12g (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Ilość szyn montażowych | 2 |
| Kaliber | 50 (12,7 mm) |
| Pojemność magazynka | 8 szt. |
| Szyna | 22 mm |
| Typ wiatrówki | CO2 |
| Muszka | Tak |
| Energia kinetyczna pocisku | 14 - 15 J |
| Maksymalna prędkość | 145 m/s |
| Bezpiecznik | Spustowy |
| Pojemność zbiornika na gaz | 12 g |
| Dodatkowe informacje | Kule gumowo-metalowe 8szt., kule pieprzowe 8 szt. |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Typ produktu | Pistolet pneumatyczny |
| Maksymalny zasięg działania | 15 m |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Materiał | |
| Materiał korpusu | Polimer |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Gwarancja 3 miesiące