Producenci
Pistolet wiatrówka BRUNI CN818 kal. 4,5 mm BB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 121 m/s |
| Typ wiatrówki | CO2 |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Pojemność magazynka | 20 szt. |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Szyna | 11 mm |
| Kraj produkcji | Hiszpania |
| Energia wylotowa | 2,58 J |
| Łoże | Polimerowe |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,5 mm (.177) BB |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 425 g |
| Materiał | |
| Materiał korpusu | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Gwarancja 12 miesięcy