Producenci
Pistolet wiatrówka Diana Chaser CO2 4,5 mm Ek < 17
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kaliber | 4,5 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Prędkość początkowa | 160 m/s |
| Rodzaj śrutu | Diabolo (grzybek, płaski lub szpic) |
| Ilość szyn montażowych | 1 |
| Szyna | 11 mm |
| Regulowany spust | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość lufy | 210 mm |
| Waga produktu | 870 g |
| Długość produktu | 340 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
Gwarancja 24 miesiące