Producenci
Pistolet wiatrówka Gamo C-15 BlowBack kal. 4,5 mm Diabolo/BB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 146 m/s |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Pojemność magazynka | 8 szt. |
| Energia wylotowa | 10,94 J |
| Łoże | Polimerowe |
| Rodzaj śrutu | Diabolo (grzybek, płaski lub szpic) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Materiał | |
| Materiały | Polimer |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Brak gwarancji